Overzicht tornooien bij QLT

Guy Coene

Speler bij TTC QLT Gent

zomertornooien 2024 — Gevorderde spelers

Behaalde plaats: 2 (16-07-2024 20:00; D0)

Poule A: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Guy Coene (D0) 3 — VRIJ (X): 0
Ronde 3: Guy Coene (D0) 3 — Jens Ghesquiere (D4): 1
Ronde 4: Guy Coene (D0) 0 — Gianmarco Simon (D0): 3

zomertornooien 2024 — Gevorderde spelers

Behaalde plaats: 3 (09-07-2024 20:00; D0)

Poule A: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Guy Coene (D0) 3 — VRIJ (X): 0
Ronde 3: Guy Coene (D0) 2 — Kris Philippaerts (D2): 3
Ronde 4: Guy Coene (D0) 3 — Virgile Van Damme (D0): 0

zomertornooien 2023 — Gevorderde spelers

Behaalde plaats: 3 (22-08-2023 20:00; D2)

Poule D: 5 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Jasper Ooghe (D0) 3 — Guy Coene (D2): 0
Ronde 3: Guy Coene (D2) 3 — Didier Verspeeten (R+): 1

zomertornooien 2023 — Gevorderde spelers

Behaalde plaats: 2 (08-08-2023 20:00; D2)

Poule C: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Guy Coene (D2) 3 — Yves Van Tomme (D6): 0
Ronde 3: Maarten D'Hooge (D0) 1 — Guy Coene (D2): 3
Ronde 4: Jasper Ooghe (D0) 3 — Guy Coene (D2): 0

zomertornooien 2023 — Gevorderde spelers

Behaalde plaats: 6 (01-08-2023 20:00; D2)

Poule D: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Guy Coene (D2) 0 — Benjamin Vermeeren (D2): 3
Ronde 3: fout Jens Ghesqueire (D6) 0 — Guy Coene (D2): 3
Ronde 4: Guy Coene (D2) 1 — Ruben Barremaecker (D2): 3

zomertornooien 2023 — Gevorderde spelers

Behaalde plaats: 2 (25-07-2023 20:00; D2)

Poule E: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Ruben Barremaecker (D2) 0 — Guy Coene (D2): 3
Ronde 3: Lara Demol (D4) 2 — Guy Coene (D2): 3
Ronde 4: Guy Coene (D2) 2 — Kris Philippaerts (D0): 3

zomertornooien 2023 — Gevorderde spelers

Behaalde plaats: 11 (18-07-2023 20:00; D2)

Poule B: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Guy Coene (D2) 1 — Chris Hoffman (D6): 3
Ronde 3: Wouter Matthijs (E0) 2 — Guy Coene (D2): 3

zomertornooien 2023 — Gevorderde spelers

Behaalde plaats: 1 (11-07-2023 20:00; D2)

Poule D: 5 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Aurel Radu (D0) 1 — Guy Coene (D2): 3
Ronde 3: Guy Coene (D2) 3 — Yves Van Tomme (D6): 1

zomertornooien 2022 — Gevorderde spelers

Behaalde plaats: 4 (30-08-2022 20:00; D2)

Poule : 4 punten

zomertornooien 2022 — Gevorderde spelers

Behaalde plaats: 6 (16-08-2022 20:00; D2)

Poule B: 4 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Rutger Deslyper (D4) 3 — Guy Coene (D2): 0

zomertornooien 2022 — Gevorderde spelers

Behaalde plaats: 6 (09-08-2022 20:00; D2)

Poule A: 4 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Guy Coene (D2) 0 — Rutger Deslyper (D4): 3

zomertornooien 2022 — Gevorderde spelers

Behaalde plaats: 5 (02-08-2022 20:00; D2)

Poule B: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Guy Coene (D2) 3 — Chris Hoffman (D4): 0
Ronde 3: Didier Verspeeten (R+) 2 — Guy Coene (D2): 3
Ronde 4: Guy Coene (D2) 0 — Jelle Van der Hoeven (D4): 0

zomertornooien 2022 — Gevorderde spelers

Behaalde plaats: 4 (26-07-2022 20:00; D2)

Poule C: 5 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Chris De Groof (D6) 3 — Guy Coene (D2): 1
Ronde 3: Guy Coene (D2) 2 — David Haezebrouck (D2): 3

zomertornooien 2022 — Gevorderde spelers

Behaalde plaats: 8 (19-07-2022 20:00; D2)

Poule C: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Guy Coene (D2) 0 — Benjamin Vermeeren (E2): 3
Ronde 3: Lara Demol (D4) 3 — Guy Coene (D2): 0
Ronde 4: Luc Kesbeke (R) 3 — Guy Coene (D2): 0

zomertornooien 2022 — Gevorderde spelers

Behaalde plaats: 2 (12-07-2022 20:00; D2)

Poule D: 5 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Laurens Dauwe (D0) 2 — Guy Coene (D2): 3
Ronde 3: Guy Coene (D2) 2 — Jeroen van der Hooft (D0): 3

zomertornooien 2021 — Klassement D

Behaalde plaats: 8 (28-07-2021 20:00; D2)

Poule D: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Guy Coene (D2) 1 — Jo Demol (D4): 3
Ronde 3: Tim Devriendt (D0) 3 — Guy Coene (D2): 0
Ronde 4: Guy Coene (D2) 0 — Ella Aelst (D6): 3

zomertornooien 2021 — Klassement D

Behaalde plaats: 3 (21-07-2021 20:30; D2)

Poule A: 4 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Guy Coene (D2) 3 — Mathias Roos (D0): 2

zomertornooien 2021 — Klassement D

Behaalde plaats: 4 (13-07-2021 20:00; D2)

Poule A: 2 punten

Zomertornooien augustus 2020 — Klassementen D2 - C2

Behaalde plaats: 12 (26-08-2020 20:00; C6)

Poule A: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Guy Coene (D2) 2 — Siebe Verschelden (D2): 3
Ronde 3: Guy Coene (D2) 0 — Laurens Detand (C6): 3

Zomertornooien augustus 2020 — Klassementen D2 - C2

Behaalde plaats: 20 (19-08-2020 20:00; D2)

Poule B: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Guy Coene (D2) 1 — Johan Caboor (NG): 3
Ronde 3: Laurens Dauwe (E0) 3 — Guy Coene (D2): 0

Zomertornooien augustus 2020 — Klassementen D2 - C2

Behaalde plaats: 10 (12-08-2020 20:00; D2)

Poule A: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Guy Coene (D2) 3 — David Haezebrouck (D2): 1
Ronde 3: Guy Coene (D2) 3 — Ewald Schepens (R): 2
Ronde 4: Guy Coene (D2) 2 — Robin De Vlieger (D2): 3

Zomertornooien juli 2020 — Klassement D

Behaalde plaats: 4 (20-07-2020 20:00; D2)

Poule B: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Jelle Van der Hoeven (E0) 2 — Guy Coene (D2): 3
Ronde 3: Siebe Verschelden (D2) 3 — Guy Coene (D2): 2
Ronde 4: Guy Coene (D2) 0 — Geert Roos (D0): 3

Zomertornooien juli 2020 — Klassement D

Behaalde plaats: 10 (13-07-2020 20:00; D2)

Poule A: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Guy Coene (D2) 3 — Aline Van der Vaet (D6): 1
Ronde 3: Guy Coene (D2) 3 — Geert Van Nieuwenhove (D0): 2
Ronde 4: Guy Coene (D2) 2 — Jelle Van der Hoeven (E0): 3

Terug naar het algemene overzicht