VTTL | Spelers | Ploegen | Sporta | Spelers | Ploegen |
# | Team | Gespeeld | Gewonnen | Verloren | Gelijk | Forfait | Punten |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Afdeling 6 - Oost-Vlaanderen - Seniors Heren | |||||||
1 | Lokomotiv A | 22 | 17 | 4 | 1 | 0 | 57 |
2 | St.-Niklase F | 22 | 13 | 7 | 2 | 0 | 50 |
3 | Wetteren A | 22 | 12 | 7 | 3 | 0 | 49 |
4 | St.-Niklase G | 22 | 8 | 7 | 7 | 0 | 45 |
5 | Galmaarden D | 22 | 9 | 10 | 3 | 0 | 43 |
6 | Erembodegem A | 22 | 7 | 8 | 7 | 0 | 43 |
7 | QLT Gent B | 22 | 8 | 10 | 4 | 0 | 42 |
8 | Bernardus D | 22 | 7 | 9 | 6 | 0 | 42 |
9 | Aaigem E | 22 | 8 | 11 | 3 | 0 | 41 |
10 | Troelant C | 22 | 8 | 13 | 1 | 0 | 39 |
11 | Okapi Beveren E | 22 | 8 | 13 | 1 | 1 | 38 |
12 | Kruibeke D | 22 | 7 | 13 | 2 | 0 | 38 |
Week | Datum | Uur | Thuisteam | Bezoekers | Score |
---|---|---|---|---|---|
01 | 11-09-2023 | 20:00:00 | QLT Gent B | Kruibeke D | 6-4 |
02 | 18-09-2023 | 20:00:00 | QLT Gent B | Lokomotiv A | 4-6 |
03 | 25-09-2023 | 20:30:00 | Okapi Beveren E | QLT Gent B | 0-10 |
04 | 09-10-2023 | 20:00:00 | St.-Niklase F | QLT Gent B | 6-4 |
05 | 16-10-2023 | 20:00:00 | QLT Gent B | St.-Niklase G | 5-5 |
06 | 23-10-2023 | 20:00:00 | QLT Gent B | Troelant C | 6-4 |
07 | 07-11-2023 | 20:00:00 | Bernardus D | QLT Gent B | 5-5 |
08 | 13-11-2023 | 20:00:00 | QLT Gent B | Erembodegem A | 8-2 |
09 | 20-11-2023 | 20:00:00 | Wetteren A | QLT Gent B | 7-3 |
10 | 27-11-2023 | 20:00:00 | QLT Gent B | Aaigem E | 4-6 |
11 | 04-12-2023 | 20:00:00 | Galmaarden D | QLT Gent B | 7-3 |
12 | 09-01-2024 | 20:00:00 | Kruibeke D | QLT Gent B | 6-4 |
13 | 15-01-2024 | 20:00:00 | Lokomotiv A | QLT Gent B | 8-2 |
14 | 22-01-2024 | 20:00:00 | QLT Gent B | Okapi Beveren E | 9-1 |
15 | 29-01-2024 | 20:00:00 | QLT Gent B | St.-Niklase F | 6-4 |
16 | 05-02-2024 | 20:00:00 | St.-Niklase G | QLT Gent B | 5-5 |
17 | 22-02-2024 | 20:00:00 | Troelant C | QLT Gent B | 3-7 |
18 | 26-02-2024 | 20:00:00 | QLT Gent B | Bernardus D | 9-1 |
19 | 06-03-2024 | 20:00:00 | Erembodegem A | QLT Gent B | 6-4 |
20 | 11-03-2024 | 20:00:00 | QLT Gent B | Wetteren A | 3-7 |
21 | 19-03-2024 | 20:30:00 | Aaigem E | QLT Gent B | 6-4 |
22 | 25-03-2024 | 20:00:00 | QLT Gent B | Galmaarden D | 5-5 |
VTTL | Spelers | Ploegen | Sporta | Spelers | Ploegen |