Overzicht tornooien bij QLT

Siebe Verschelden

Speler bij TTC QLT Gent (Sporta)

Zomertornooien augustus 2020 — voorgifttornooi

Behaalde plaats: 11 (29-08-2020 10:30; D2)

Poule B: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Siebe Verschelden (D2) 3 — Lucas Naessens (NG): 0
Ronde 3: Siebe Verschelden (D2) 1 — Freddy Wegge (C6): 3
Ronde 4: Gust Swaenepoel (E2) 1 — Siebe Verschelden (D2): 3

Zomertornooien augustus 2020 — Klassementen D2 - C2

Behaalde plaats: 10 (26-08-2020 20:00; D2)

Poule C: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Guy Coene (D2) 2 — Siebe Verschelden (D2): 3
Ronde 3: Siebe Verschelden (D2) 2 — Pieter De Maesschalk (D2): 3

Zomertornooien augustus 2020 — voorgifttornooi

Behaalde plaats: 7 (22-08-2020 11:00; D2)

Poule B: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Kamil Wojcik (C6) 3 — Siebe Verschelden (D2): 1
Ronde 3: Siebe Verschelden (D2) 3 — Dagmar Dereu (C6): 1

Zomertornooien juli 2020 — Klassement D

Behaalde plaats: 7 (27-07-2020 20:00; D2)

Poule : 3 punten

Zomertornooien juli 2020 — Klassement C

Behaalde plaats: 14 (23-07-2020 20:00; D2)

Poule D: 0 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Geert Roos (D0) 3 — Siebe Verschelden (D2): 2
Ronde 3: Siebe Verschelden (D2) 3 — Daan De Mulder (C4): 1
Ronde 4: Metin Aslan (C4) 3 — Siebe Verschelden (D2): 1

Zomertornooien juli 2020 — Klassement D

Behaalde plaats: 2 (20-07-2020 20:00; D2)

Poule A: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Siebe Verschelden (D2) 3 — Maarten Kerkhof (D2): 2
Ronde 3: Siebe Verschelden (D2) 3 — Guy Coene (D2): 2
Ronde 4: Siebe Verschelden (D2) 0 — Victor De Baets (D0): 3

Zomertornooien juli 2020 — Alle klassementen (met voorgift)

Behaalde plaats: 6 (12-07-2020 14:00; D2)

Poule H: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Siebe Verschelden (D2) 3 — Bruno Biebuyck (C4): 1
Ronde 3: Tom Vanderhaeghen (B4) 3 — Siebe Verschelden (D2): 0
Ronde 4: Siebe Verschelden (D2) 3 — Robin De Vlieger (D2): 2
Ronde 5: Siebe Verschelden (D2) 1 — Jago Lowagie (C0): 3

Zomertornooien juli 2020 — Klassement C

Behaalde plaats: 14 (09-07-2020 20:00; D2)

Poule A: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Siebe Verschelden (D2) 2 — Dirk Bombeeck (C4): 3
Ronde 3: Siebe Verschelden (D2) 3 — Lars De Nul (C2): 0
Ronde 4: Siebe Verschelden (D2) 2 — Iris Roosens (C4): 3

Zomertornooien juli 2020 — Klassement D

Behaalde plaats: 2 (06-07-2020 20:00; D2)

Poule B: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Siebe Verschelden (D2) 3 — Paul Celis (D0): 1
Ronde 3: Siebe Verschelden (D2) 3 — Kimberly Van Hecke (D2): 0
Ronde 4: Damian Sumislawski (D0) 3 — Siebe Verschelden (D2): 0

Terug naar het algemene overzicht