Overzicht tornooien bij QLT

Bobita Lefief

Speler bij TTC QLT Gent (Sporta)

Zomertornooien augustus 2020 — voorgifttornooi

Behaalde plaats: 13 (15-08-2020 11:00; E2)

Poule D: 0 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Ewald Schepens (E0) 3 — Bobita Lefief (E2): 0
Ronde 3: Bobita Lefief (E2) 3 — Forfait (FF): 0
Ronde 4: Dagmar Dereu (C6) 0 — Bobita Lefief (E2): 3

Zomertornooien juli 2020 — Alle klassementen (met voorgift)

Behaalde plaats: 29 (12-07-2020 14:00; E2)

Poule F: 0 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Senne Blommaert (C2) 3 — Bobita Lefief (E2): 0
Ronde 3: Bobita Lefief (E2) 1 — Rutger Lazou (C4): 3
Ronde 4: Wouter Vandenbussche (D2) 0 — Bobita Lefief (E2): 3
Ronde 5: Bobita Lefief (E2) 3 — Bilal Ben-Grade (E6): 1

Zomertornooien juli 2020 — Klassement NG / E / recreanten

Behaalde plaats: 11 (10-07-2020 20:00; E2)

Poule B: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Bobita Lefief (E2) 3 — Niels Dejonghe (E6): 1
Ronde 3: Bobita Lefief (E2) 1 — Kevin de Brabander (E6): 3
Ronde 4: Wendy Driesen (E6) 2 — Bobita Lefief (E2): 3

Zomertornooien juli 2020 — Alle klassementen (met voorgift)

Behaalde plaats: 24 (05-07-2020 15:00; E2)

Poule F: 0 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Robin De Vlieger (D2) 0 — Bobita Lefief (E2): 3
Ronde 3: Bobita Lefief (E2) 1 — Ann Bergs (E2): 3
Ronde 4: Wouter Devos (E0) 3 — Bobita Lefief (E2): 0
Ronde 5: Bobita Lefief (E2) 0 — Wouter Delouw (D6): 3

Zomertornooien juli 2020 — Klassement NG / E / recreanten

Behaalde plaats: 15 (03-07-2020 20:00; E2)

Poule C: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Bobita Lefief (E2) 1 — Xander Maes (NG): 3
Ronde 3: Joris de Schuyter (E2) 3 — Bobita Lefief (E2): 1
Ronde 4: Broos Delanote (NG) 0 — Bobita Lefief (E2): 3

Zomertornooien juli 2020 — Klassement NG / E / recreanten

Behaalde plaats: 10 (26-06-2020 20:00; E2)

Poule D: 0 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Bart Van Langenhove (E4) 0 — Bobita Lefief (E2): 3
Ronde 3: Dylan Nottebaert (E6) 0 — Bobita Lefief (E2): 3
Ronde 4: Kevin de Brabander (E6) 3 — Bobita Lefief (E2): 1

Zomertornooien juli 2020 — Alle klassementen (met voorgift)

Behaalde plaats: 16 (21-06-2020 15:00; E2)

Poule C: 0 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Robbe Clauw (C4) 3 — Bobita Lefief (E2): 0
Ronde 3: Christophe Clauw (C6) 3 — Bobita Lefief (E2): 0
Ronde 4: Bobita Lefief (E2) 0 — Gaby Thysen (NG): 3

Terug naar het algemene overzicht