Overzicht tornooien bij QLT

Semeon Verliefde

zomertornooien 2024 — Experten

Behaalde plaats: 4 (03-07-2024 20:10; C2)

Poule D: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Kristof Nuytinck (B0) 3 — Semeon Verliefde (C2): 0
Ronde 3: Semeon Verliefde (C2) 1 — Bernard Temmerman (C2): 3

zomertornooien 2023 — Voorgifttornooi

Behaalde plaats: 8 (27-08-2023 14:00; C4)

Poule C: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Guy Meerschaut (C4) 3 — Semeon Verliefde (C4): 1
Ronde 3: Dimitri Durand (C0) 3 — Semeon Verliefde (C4): 2
Ronde 4: Semeon Verliefde (C4) 0 — Jago Lowagie (C0): 3

zomertornooien 2023 — Experten

Behaalde plaats: 10 (23-08-2023 20:00; C4)

Poule A: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 3: Semeon Verliefde (C4) 0 — Mathias Ramboer (C0): 3
Ronde 4: Semeon Verliefde (C4) 0 — Wojciech Kuznia (C0): 3

zomertornooien 2023 — Experten

Behaalde plaats: 14 (16-08-2023 20:00; C4)

Poule E: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Mathias Ramboer (C0) 3 — Semeon Verliefde (C4): 1
Ronde 3: Pieter De Buysser (C0) 2 — Semeon Verliefde (C4): 3
Ronde 4: Semeon Verliefde (C4) 0 — Piet Loeckx (C4): 3

zomertornooien 2023 — Voorgifttornooi

Behaalde plaats: 4 (13-08-2023 14:00; C4)

Poule F: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Semeon Verliefde (C4) 3 — Dimitri Durand (C0): 2
Ronde 3: Tim Wauters (B6) 1 — Semeon Verliefde (C4): 3
Ronde 4: Sonny Beernaerts (D2) 3 — Semeon Verliefde (C4): 2
Ronde 5: Kasper Samyn (C2) 3 — Semeon Verliefde (C4): 0

zomertornooien 2023 — Voorgifttornooi

Behaalde plaats: 8 (06-08-2023 14:00; C4)

Poule F: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Tim Wauters (B6) 3 — Semeon Verliefde (C4): 1
Ronde 3: Tom De Clercq (B6) 3 — Semeon Verliefde (C4): 2
Ronde 4: Luc Mahieu (R+) 3 — Semeon Verliefde (C4): 1

zomertornooien 2023 — Experten

Behaalde plaats: 16 (02-08-2023 20:00; C4)

Poule G: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Victor De Baets (C2) 3 — Semeon Verliefde (C4): 2
Ronde 3: Semeon Verliefde (C4) 1 — Tom Vanderhaeghen (B4): 3
Ronde 4: Alexander Ramon (C2) 3 — Semeon Verliefde (C4): 1

zomertornooien 2023 — Voorgifttornooi

Behaalde plaats: 9 (30-07-2023 14:00; C4)

Poule D: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Semeon Verliefde (C4) 3 — Freddy Wegge (C2): 0
Ronde 3: Sonny Beernaerts (D2) 1 — Semeon Verliefde (C4): 3
Ronde 4: Semeon Verliefde (C4) 3 — Seppe Declercq (B6): 1

zomertornooien 2023 — Experten

Behaalde plaats: 31 (26-07-2023 20:00; C4)

Poule G: 0 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Robin Moentjens (C2) 3 — Semeon Verliefde (C4): 1
Ronde 3: Semeon Verliefde (C4) 1 — Gilles Vandevoorde (C6): 3
Ronde 4: Kobe De Backer (C6) 2 — Semeon Verliefde (C4): 3

zomertornooien 2023 — Experten

Behaalde plaats: 21 (12-07-2023 20:00; C4)

Poule D: 0 punten

Eindrondes:

Ronde 2: VRIJ (X) 0 — Semeon Verliefde (C4): 3
Ronde 3: Semeon Verliefde (C4) 3 — Kimberly Van Hecke (C6): 2

zomertornooien 2022 — Experten

Behaalde plaats: 20 (27-07-2022 20:00; D0)

Poule C: 0 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Chris De Groof (D6) 3 — Semeon Verliefde (D0): 0
Ronde 3: Milan De Caigny (C4) 3 — Semeon Verliefde (D0): 0

zomertornooien 2022 — Gevorderde spelers

Behaalde plaats: 1 (26-07-2022 20:00; D0)

Poule B: 4 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Semeon Verliefde (D0) 3 — David Haezebrouck (D2): 1
Ronde 3: Chris De Groof (D6) 1 — Semeon Verliefde (D0): 3

zomertornooien 2022 — Gevorderde spelers

Behaalde plaats: 9 (19-07-2022 20:00; D0)

Poule A: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Semeon Verliefde (D0) 3 — Danny De Neef (R): 1
Ronde 3: Semeon Verliefde (D0) 3 — Kevin de Brabander (E2): 2
Ronde 4: Semeon Verliefde (D0) 3 — Jo Demol (D4): 2

zomertornooien 2021 — Klassement D

Behaalde plaats: 6 (25-08-2021 20:00; D6)

Poule : 3 punten

zomertornooien 2021 — Klassement C

Behaalde plaats: 27 (19-08-2021 23:00; D6)

Poule E: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Steven Dullaert (C4) 3 — Semeon Verliefde (D6): 0
Ronde 4: Semeon Verliefde (D6) 1 — David Haezebrouck (D2): 3
Ronde 5: Laurens Dauwe (E0) 3 — Semeon Verliefde (D6): 1

zomertornooien 2021 — Klassement D

Behaalde plaats: 4 (17-08-2021 20:15; D6)

Poule E: 0 punten

voorgifttornooien 2021 — voorgifttornooi

Behaalde plaats: 22 (15-08-2021 14:00; D6)

Poule E: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Semeon Verliefde (D6) 3 — Alessio Lugnan (NG): 1
Ronde 3: Dagmar Dereu (C6) 3 — Semeon Verliefde (D6): 1
Ronde 4: Yeabsera Verliefde (E0) 1 — Semeon Verliefde (D6): 3
Ronde 5: Semeon Verliefde (D6) 0 — David Haezebrouck (D2): 3

zomertornooien 2021 — Klassement D

Behaalde plaats: 6 (10-08-2021 20:00; D6)

zomertornooien 2021 — Klassement D

Behaalde plaats: 15 (28-07-2021 20:00; D6)

Poule A: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Semeon Verliefde (D6) 0 — Lara Demol (D6): 3
Ronde 3: Semeon Verliefde (D6) 1 — David Haezebrouck (D2): 3
Ronde 4: Semeon Verliefde (D6) 3 — Ive De Smet (D6): 2

Terug naar het algemene overzicht