Overzicht tornooien bij QLT

Klaas Van den Bossche

zomertornooien 2021 — Klassement C

Behaalde plaats: 17 (29-07-2021 20:00; C4)

Poule D: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Klaas Van den Bossche (C4) 3 — Kathe De Meyer (C6): 1
Ronde 3: Pieter De Vroe (D0) 0 — Klaas Van den Bossche (C4): 3
Ronde 4: Kasper Samyn (C2) 1 — Klaas Van den Bossche (C4): 3

zomertornooien 2021 — Klassement C

Behaalde plaats: 13 (22-07-2021 20:00; C4)

Poule A: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Klaas Van den Bossche (C4) 1 — Lars De Nul (C2): 3
Ronde 3: Klaas Van den Bossche (C4) 3 — Dagmar Dereu (C6): 1
Ronde 4: Dirk Bombeeck (C4) 1 — Klaas Van den Bossche (C4): 3

voorgifttornooien 2021 — voorgifttornooi

Behaalde plaats: 11 (11-07-2021 14:00; C4)

Poule A: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 1: Nele Van de Voorde (C2) 3 — Klaas Van den Bossche (C4): 2
Ronde 2: Nele Van de Voorde (C2) 3 — Klaas Van den Bossche (C4): 2
Ronde 3: Ronny Bjones (D2) 1 — Klaas Van den Bossche (C4): 3
Ronde 4: Klaas Van den Bossche (C4) 0 — Michel Mentens (B6): 3
Ronde 5: Emile Simoens (D0) 2 — Klaas Van den Bossche (C4): 3

voorgifttornooien 2021 — voorgifttornooi

Behaalde plaats: 12 (04-07-2021 14:00; C4)

Poule A: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Seppe Declercq (B6) 3 — Klaas Van den Bossche (C4): 1
Ronde 3: Klaas Van den Bossche (C4) 3 — Tom De Clercq (C0): 1
Ronde 4: Ashok Rao (C2) 3 — Klaas Van den Bossche (C4): 2
Ronde 5: Klaas Van den Bossche (C4) 2 — Wojciech Kuznia (C2): 3

Zomertornooien augustus 2020 — Klassementen D2 - C2

Behaalde plaats: 14 (26-08-2020 20:00; D0)

Poule D: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Alexander Ramon (C6) 0 — Klaas Van den Bossche (D0): 3
Ronde 3: Alexander Van Paemel (D0) 3 — Klaas Van den Bossche (D0): 0

Zomertornooien augustus 2020 — Klassementen D2 - C2

Behaalde plaats: 13 (19-08-2020 20:00; D0)

Poule B: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Klaas Van den Bossche (D0) 3 — Wojciech Kuznia (C2): 1
Ronde 3: Hugo Stiens (D2) 2 — Klaas Van den Bossche (D0): 3

Zomertornooien augustus 2020 — voorgifttornooi

Behaalde plaats: 5 (15-08-2020 11:00; D0)

Poule A: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Wojciech Kuznia (C2) 3 — Klaas Van den Bossche (D0): 1
Ronde 3: Dirk Bombeeck (C4) 1 — Klaas Van den Bossche (D0): 3
Ronde 4: Steven Dullaert (C6) 0 — Klaas Van den Bossche (D0): 3

Terug naar het algemene overzicht