Overzicht tornooien bij QLT

Dagmar Dereu

Zomertornooien augustus 2020 — voorgifttornooi

Behaalde plaats: 6 (29-08-2020 10:30; C6)

Poule A: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Ewout Desmet (C4) 3 — Dagmar Dereu (C6): 2
Ronde 3: Dirk Bombeeck (C4) 0 — Dagmar Dereu (C6): 3
Ronde 4: Dirk Deslyper (C4) 3 — Dagmar Dereu (C6): 1

Zomertornooien augustus 2020 — voorgifttornooi

Behaalde plaats: 8 (22-08-2020 11:00; C6)

Poule B: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Dagmar Dereu (C6) 0 — Freddy Wegge (C6): 3
Ronde 3: Siebe Verschelden (D2) 3 — Dagmar Dereu (C6): 1

Zomertornooien augustus 2020 — voorgifttornooi

Behaalde plaats: 14 (15-08-2020 11:00; C6)

Poule A: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Dagmar Dereu (C6) 1 — Wendy Driesen (E6): 3
Ronde 3: Dagmar Dereu (C6) 3 — Forfait (FF): 0
Ronde 4: Dagmar Dereu (C6) 0 — Bobita Lefief (E2): 3

Zomertornooien juli 2020 — Alle klassementen (met voorgift)

Behaalde plaats: 12 (19-07-2020 14:00; C6)

Poule D: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Wojciech Kuznia (C2) 3 — Dagmar Dereu (C6): 1
Ronde 3: Jago Lowagie (C0) 1 — Dagmar Dereu (C6): 3
Ronde 4: Robbe Clauw (C4) 3 — Dagmar Dereu (C6): 0
Ronde 5: Dagmar Dereu (C6) 2 — Brecht Roose (C6): 3

Zomertornooien juli 2020 — Alle klassementen (met voorgift)

Behaalde plaats: 19 (12-07-2020 14:00; C6)

Poule F: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Dagmar Dereu (C6) 3 — Wouter Delouw (D6): 1
Ronde 3: Glenn Van Wynsberge (C0) 1 — Dagmar Dereu (C6): 3
Ronde 4: Xander Daemers (D4) 3 — Dagmar Dereu (C6): 1
Ronde 5: Ewout Desmet (C4) 1 — Dagmar Dereu (C6): 3

Zomertornooien juli 2020 — Alle klassementen (met voorgift)

Behaalde plaats: 15 (05-07-2020 15:00; C6)

Poule B: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Thibo Van der Bruggen (D6) 3 — Dagmar Dereu (C6): 0
Ronde 3: Alexander Ramon (C6) 3 — Dagmar Dereu (C6): 1
Ronde 4: Dagmar Dereu (C6) 0 — Christophe Clauw (C6): 3
Ronde 5: Dagmar Dereu (C6) 3 — Dirk Bombeeck (C4): 2

Zomertornooien juli 2020 — Alle klassementen (met voorgift)

Behaalde plaats: 6 (28-06-2020 15:00; C6)

Poule B: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Tom Vanderhaeghen (B4) 3 — Dagmar Dereu (C6): 1
Ronde 3: Dagmar Dereu (C6) 3 — Miguel Fernandez (C2): 2
Ronde 4: Dagmar Dereu (C6) 2 — Rushil Kothari (C0): 3

Terug naar het algemene overzicht