Overzicht tornooien bij QLT

Kevin de Brabander

Speler bij TTC QLT Gent

zomertornooien 2024 — Gevorderde spelers

Behaalde plaats: 15 (16-07-2024 20:00; E2)

Poule A: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Kevin de Brabander (E2) 3 — VRIJ (X): 0
Ronde 3: Kevin de Brabander (E2) 3 — Ernest Verheye (E4): 2
Ronde 4: Kevin de Brabander (E2) 3 — Yves Van Tomme (D6): 2

zomertornooien 2024 — Gevorderde spelers

Behaalde plaats: 12 (02-07-2024 20:00; E2)

Poule B: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Kevin de Brabander (E2) 2 — Carlos Verspille (R): 3
Ronde 3: Luc Kesbeke (R) 3 — Kevin de Brabander (E2): 0

zomertornooien 2024 — Voorgifttornooi

Behaalde plaats: 25 (30-06-2024 14:30; E2)

Poule G: 0 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Jasper Ooghe (C4) 3 — Kevin de Brabander (E4): 2
Ronde 3: Mila De Grootte (E6) 0 — Kevin de Brabander (E4): 3
Ronde 4: Kevin de Brabander (E4) 3 — Joris de Schuyter (D6): 0
Ronde 5: Kevin de Brabander (E4) 3 — Jiangning Li (E4): 1

zomertornooien 2023 — Gevorderde spelers

Behaalde plaats: 13 (22-08-2023 20:00; E2)

Poule D: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Petra Schepens (E2) 1 — Kevin de Brabander (E2): 3
Ronde 3: Kevin de Brabander (E2) 3 — Ann Degowie (E4): 2

zomertornooien 2023 — Gevorderde spelers

Behaalde plaats: 16 (01-08-2023 20:00; E2)

Poule F: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Kwinten Aelbrecht (E2) 3 — Kevin de Brabander (E2): 2
Ronde 3: Chris Hoffman (D6) 3 — Kevin de Brabander (E2): 1
Ronde 4: Irina Deslyper (E2) 3 — Kevin de Brabander (E2): 0

zomertornooien 2023 — Gevorderde spelers

Behaalde plaats: 20 (25-07-2023 20:00; E2)

Poule B: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Kevin de Brabander (E2) 3 — Tristan Alluyn (E6): 2
Ronde 3: Kevin de Brabander (E2) 0 — Mattis Van Cleemput (E2): 3
Ronde 4: Roland Staelens (D4) 3 — Kevin de Brabander (E2): 2

zomertornooien 2023 — Gevorderde spelers

Behaalde plaats: 16 (18-07-2023 20:00; E2)

Poule D: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Johan Caboor (D6) 3 — Kevin de Brabander (E2): 2
Ronde 3: Kevin de Brabander (E2) 1 — Wesley Poelman (E2): 3

zomertornooien 2023 — Gevorderde spelers

Behaalde plaats: 20 (11-07-2023 20:00; E2)

Poule C: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Kyan Doublet (E4) 3 — Kevin de Brabander (E2): 0
Ronde 3: Ann Degowie (E4) 3 — Kevin de Brabander (E2): 1

zomertornooien 2022 — Gevorderde spelers

Behaalde plaats: 11 (16-08-2022 20:00; E2)

Poule A: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Kevin de Brabander (E2) 3 — Irina Deslyper (E6): 1

zomertornooien 2022 — Voorgifttornooi

Behaalde plaats: 37 (07-08-2022 14:00; E2)

Poule C: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Kevin de Brabander (E2) 0 — Thomas Schreyen (E2): 3
Ronde 3: Tom Vanluchene (NG) 0 — Kevin de Brabander (E2): 3
Ronde 4: Jeroen Van Nieuwenhuyse (E2) 0 — Kevin de Brabander (E2): 3

zomertornooien 2022 — Gevorderde spelers

Behaalde plaats: 18 (02-08-2022 20:00; E2)

Poule B: 0 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Kevin de Brabander (E2) 3 — Ann Degowie (E6): 1
Ronde 3: Kurt Van den Eede (E4) 3 — Kevin de Brabander (E2): 1

zomertornooien 2022 — Voorgifttornooi

Behaalde plaats: 31 (31-07-2022 14:00; E2)

Poule E: 0 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Rogier De Waele (NG) 3 — Kevin de Brabander (E2): 2
Ronde 3: Kevin de Brabander (E2) 0 — Luc Kesbeke (R): 3
Ronde 4: Kevin de Brabander (E2) 2 — Chris Hoffman (D4): 3
Ronde 5: Kevin de Brabander (E2) 3 — Tom Vanluchene (NG): 2

zomertornooien 2022 — Gevorderde spelers

Behaalde plaats: 12 (26-07-2022 20:00; E2)

Poule C: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Jeroen van der Hooft (D0) 3 — Kevin de Brabander (E2): 0
Ronde 3: Kevin de Brabander (E2) 0 — Luc Kesbeke (R): 3

zomertornooien 2022 — Gevorderde spelers

Behaalde plaats: 12 (19-07-2022 20:00; E2)

Poule D: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Kevin de Brabander (E2) 3 — Esther De Wit (E4): 0
Ronde 3: Semeon Verliefde (D0) 3 — Kevin de Brabander (E2): 2
Ronde 4: Kevin de Brabander (E2) 2 — Sorin Goga (E0): 3

zomertornooien 2022 — Voorgifttornooi

Behaalde plaats: 23 (17-07-2022 14:00; E2)

Poule B: 0 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Elke Van Strydonck (E0) 3 — Kevin de Brabander (E2): 0
Ronde 3: Tim De Cooman (E2) 3 — Kevin de Brabander (E2): 1
Ronde 4: Kevin de Brabander (E2) 3 — Tom Vanluchene (NG): 0

zomertornooien 2022 — Gevorderde spelers

Behaalde plaats: 10 (12-07-2022 20:00; E2)

Poule A: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Kevin de Brabander (E2) 3 — Joachim Slock (E2): 0
Ronde 3: Kevin de Brabander (E2) 2 — Luc Kesbeke (R): 3

zomertornooien 2021 — Klassement NG / E / recreanten

Behaalde plaats: 4 (24-08-2021 20:00; E6)

Poule : 4 punten

zomertornooien 2021 — Klassement NG / E / recreanten

Behaalde plaats: 9 (17-08-2021 20:00; E6)

Poule A: 0 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Kevin de Brabander (E6) 3 — Chris Hoffman (FF): 0

zomertornooien 2021 — Klassement NG / E / recreanten

Behaalde plaats: 8 (27-07-2021 20:00; E6)

Poule B: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Chris Hoffman (E0) 3 — Kevin de Brabander (E6): 1
Ronde 3: Oscar Wagemans (E0) 3 — Kevin de Brabander (E6): 2
Ronde 4: Kevin de Brabander (E6) 1 — Johan Caboor (E6): 3

voorgifttornooien 2021 — voorgifttornooi

Behaalde plaats: 22 (25-07-2021 14:00; E6)

Poule C: 0 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Harald Verschuren (D4) 3 — Kevin de Brabander (E6): 0
Ronde 3: Kevin de Brabander (E6) 3 — Chris Hoffman (E0): 0
Ronde 4: Guy Meerschaut (C2) 3 — Kevin de Brabander (E6): 0

zomertornooien 2021 — Klassement NG / E / recreanten

Behaalde plaats: 9 (20-07-2021 20:00; E6)

Poule C: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Kevin de Brabander (E6) 3 — Dennis Devriendt (NG): 0
Ronde 3: Nicko Vergracht (R) 0 — Kevin de Brabander (E6): 3
Ronde 4: Alessio Lugnan (NG) 1 — Kevin de Brabander (E6): 3

voorgifttornooien 2021 — voorgifttornooi

Behaalde plaats: 17 (18-07-2021 14:00; E6)

Poule D: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Bobita Lefief (E2) 1 — Kevin de Brabander (E6): 3
Ronde 3: Kevin de Brabander (E6) 3 — Luc Mahieu (NG): 2

zomertornooien 2021 — Klassement NG / E / recreanten

Behaalde plaats: 9 (13-07-2021 20:30; E6)

Poule B: 0 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Broos Delanote (NG) 1 — Kevin de Brabander (E6): 3
Ronde 3: Kevin de Brabander (E6) 3 — Kyan Doublet (NG): 1

Zomertornooien augustus 2020 — Klassementen E2 - D2 (+ gelijkwaardige recreanten)

Behaalde plaats: 10 (18-08-2020 20:00; E0)

Poule A: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Kevin de Brabander (E4) 1 — Erwin De Cort (E0): 3

Clubkampioenschap QLT 2020 — Kampioenschap 2020

Behaalde plaats: 4 (04-08-2020 19:00; E4)

Poule : 2 punten

Clubkampioenschap QLT 2020 — Kampioenschap 2020

Behaalde plaats: 7 (03-08-2020 19:00; E4)

Poule A: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Kevin de Brabander (E4) 3 — Mirdin Cardyn (E2): 0

Zomertornooien juli 2020 — Klassement NG / E / recreanten

Behaalde plaats: 11 (17-07-2020 20:00; E6)

Poule C: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Kevin de Brabander (E6) 3 — Vincent Jouret (NG): 0
Ronde 3: Maarten Eestermans (E0) 3 — Kevin de Brabander (E6): 0
Ronde 4: Wendy Driesen (E6) 0 — Kevin de Brabander (E6): 3

Zomertornooien juli 2020 — Klassement NG / E / recreanten

Behaalde plaats: 10 (10-07-2020 20:00; E6)

Poule C: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Kevin de Brabander (E6) 3 — Bart Van Langenhove (E4): 1
Ronde 3: Bobita Lefief (E2) 1 — Kevin de Brabander (E6): 3
Ronde 4: Esther De Wit (E4) 3 — Kevin de Brabander (E6): 1

Zomertornooien juli 2020 — Klassement NG / E / recreanten

Behaalde plaats: 9 (26-06-2020 20:00; E6)

Poule D: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Kevin de Brabander (E6) 3 — Willem Bruynseraede (E6): 1
Ronde 3: Kurt Van den Eede (E4) 1 — Kevin de Brabander (E6): 3
Ronde 4: Kevin de Brabander (E6) 3 — Bobita Lefief (E2): 1

Zomertornooien juli 2020 — Klassement NG / E / recreanten

Behaalde plaats: 9 (19-06-2020 20:00; E6)

Poule A: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Kevin de Brabander (E6) 3 — Broos Delanote (NG): 0
Ronde 3: Kevin de Brabander (E6) 3 — Esther De Wit (E4): 1
Ronde 4: Kevin de Brabander (E6) 3 — Filip Matthys (E4): 1

Terug naar het algemene overzicht