Overzicht tornooien bij QLT

David Haezebrouck

zomertornooien 2021 — Klassement C

Behaalde plaats: 25 (19-08-2021 23:00; D2)

Poule E: 0 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Jordy De Wulf (C4) 3 — David Haezebrouck (D2): 1
Ronde 4: Semeon Verliefde (D6) 1 — David Haezebrouck (D2): 3
Ronde 5: Jeffry Vandromme (C2) 3 — David Haezebrouck (D2): 2

voorgifttornooien 2021 — voorgifttornooi

Behaalde plaats: 21 (15-08-2021 14:00; D2)

Poule A: 0 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Laurens Dauwe (E0) 0 — David Haezebrouck (D2): 3
Ronde 3: Wouter Vandenbussche (D2) 3 — David Haezebrouck (D2): 0
Ronde 4: David Haezebrouck (D2) 3 — Siebe Verschelden (C6): 2
Ronde 5: Semeon Verliefde (D6) 0 — David Haezebrouck (D2): 3

voorgifttornooien 2021 — voorgifttornooi

Behaalde plaats: 18 (08-08-2021 14:00; D2)

Poule B: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: David Haezebrouck (D2) 3 — Inge De Zutter (E2): 2
Ronde 3: David Haezebrouck (D2) 3 — Elke Van Strydonck (D6): 2
Ronde 4: David Haezebrouck (D2) 3 — Kimberly Van Hecke (D2): 2
Ronde 5: Imad Khan (D6) 3 — David Haezebrouck (D2): 2

zomertornooien 2021 — Klassement D

Behaalde plaats: 14 (28-07-2021 20:00; D2)

Poule D: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 2: David Haezebrouck (D2) 2 — Inthe Mermans (D6): 3
Ronde 3: Semeon Verliefde (D6) 1 — David Haezebrouck (D2): 3
Ronde 4: David Haezebrouck (D2) 2 — Hugo Stiens (D2): 3

voorgifttornooien 2021 — voorgifttornooi

Behaalde plaats: 13 (25-07-2021 14:00; D2)

Poule B: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: David Haezebrouck (D2) 2 — Aaron Deschamps (D2): 3
Ronde 3: David Haezebrouck (D2) 3 — Elke Van Strydonck (D6): 0
Ronde 4: Inge De Zutter (E2) 2 — David Haezebrouck (D2): 3

zomertornooien 2021 — Klassement D

Behaalde plaats: 10 (21-07-2021 20:30; D2)

Poule B: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Chris Hoffman (E0) 3 — David Haezebrouck (D2): 1

voorgifttornooien 2021 — voorgifttornooi

Behaalde plaats: 25 (27-06-2021 14:00; D2)

Poule B: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Robin De Vlieger (D0) 3 — David Haezebrouck (D2): 1
Ronde 3: Peiro Korse (D2) 0 — David Haezebrouck (D2): 3
Ronde 4: David Haezebrouck (D2) 3 — Bernd Bracke (B6): 1
Ronde 5: David Haezebrouck (D2) 3 — Esther De Wit (E4): 1

voorgifttornooien 2021 — voorgifttornooi

Behaalde plaats: 20 (20-06-2021 14:00; D2)

Poule G: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: David Haezebrouck (D2) 3 — Bobita Lefief (E2): 0
Ronde 3: Steven Dullaert (C4) 0 — David Haezebrouck (D2): 3
Ronde 4: David Haezebrouck (D2) 2 — Alexander Ramon (C4): 3
Ronde 5: Kimberly Van Hecke (D2) 3 — David Haezebrouck (D2): 2

Zomertornooien augustus 2020 — Klassementen D2 - C2

Behaalde plaats: 21 (26-08-2020 20:00; FF)

Poule D: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Forfait (FF) 0 — David Haezebrouck (D2): 3
Ronde 3: Forfait (FF) 0 — David Haezebrouck (D2): 3

Zomertornooien augustus 2020 — Klassementen D2 - C2

Behaalde plaats: 18 (19-08-2020 20:00; D2)

Poule A: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: David Haezebrouck (D2) 3 — Laurens Dauwe (E0): 2
Ronde 3: David Haezebrouck (D2) 2 — Johan Caboor (NG): 3

Zomertornooien augustus 2020 — Klassementen D2 - C2

Behaalde plaats: 14 (12-08-2020 20:00; D2)

Poule C: 0 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Guy Coene (D2) 3 — David Haezebrouck (D2): 1
Ronde 3: David Haezebrouck (D2) 3 — Geert Van Nieuwenhove (D0): 2
Ronde 4: David Haezebrouck (D2) 0 — Carlos Verspille (R): 3

Zomertornooien juli 2020 — Alle klassementen (met voorgift)

Behaalde plaats: 7 (19-07-2020 14:00; D2)

Poule C: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Dimitri Durand (C4) 0 — David Haezebrouck (D2): 3
Ronde 3: Carl Versteden (C2) 3 — David Haezebrouck (D2): 1
Ronde 4: Rutger Lazou (C4) 3 — David Haezebrouck (D2): 2
Ronde 5: David Haezebrouck (D2) 3 — Victor De Baets (D0): 2

Zomertornooien juli 2020 — Alle klassementen (met voorgift)

Behaalde plaats: 25 (12-07-2020 14:00; D2)

Poule E: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Glenn Van Wynsberge (C0) 3 — David Haezebrouck (D2): 1
Ronde 3: David Haezebrouck (D2) 3 — Wouter Delouw (D6): 2
Ronde 4: Alexander Van Paemel (D0) 2 — David Haezebrouck (D2): 3
Ronde 5: David Haezebrouck (D2) 3 — Rutger Lazou (C4): 1

Zomertornooien juli 2020 — Klassement D

Behaalde plaats: 13 (06-07-2020 20:00; D2)

Poule A: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: David Haezebrouck (D2) 1 — Ive De Smet (D6): 3
Ronde 3: David Haezebrouck (D2) 3 — Dimitrios Tsirogiannis (D6): 1
Ronde 4: David Haezebrouck (D2) 3 — Harald Verschuren (D4): 2

Zomertornooien juli 2020 — Klassement D

Behaalde plaats: 15 (29-06-2020 20:00; D2)

Poule D: 0 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Geert Van Nieuwenhove (D0) 3 — David Haezebrouck (D2): 2
Ronde 3: Luc Mahieu (E0) 3 — David Haezebrouck (D2): 2
Ronde 4: Jan Hendrickx (D0) 0 — David Haezebrouck (D2): 3

Terug naar het algemene overzicht