Overzicht tornooien bij QLT

Zomertornooien juli 2020: Alle klassementen (met voorgift)

1 Tom Vanderhaeghen B4 90
2 Jago Lowagie C0 61
3 Bart Van Laere B2 60
4 Alexander Ramon C6 52
5 Carl Versteden C2 50
6 Robbe Clauw C4 50
7 Wojciech Kuznia C2 45
8 Geert Daemers C2 34
9 Freddy Wegge C6 32
10 Dirk Bombeeck C4 32
11 Victor De Baets D0 30
12 Robin De Vlieger D2 28
13 Jan Hendrickx D0 27
14 Rutger Lazou C2 27
15 Dagmar Dereu C6 26
16 Thibo Van der Bruggen D6 24
17 Steven Dullaert C6 24
18 Dré Dobbelaere C4 23
19 Ewout Desmet C4 22
20 Christophe Clauw C6 17
21 Rushil Kothari C0 16
22 Siebe Verschelden D2 14
23 David Haezebrouck D2 14
24 Wouter Delouw D6 14
25 Brecht Roose C6 13
26 Steven Vehent C0 12
27 Miguel Fernandez C2 10
28 Wouter Devos E0 8
29 Manuel Fernandez D2 7
30 Kamil Wojcik C6 7
31 Xander Daemers D4 7
32 Bruno Biebuyck C4 6
33 Thomas Vanacker D0 6
34 Kevin Callemin E0 6
35 Joachim Slock E6 6
36 Dimitri Durand C4 5
37 Bobita Lefief E2 5
38 Ann Bergs E2 4
39 Iris Roosens C4 4
40 Bram de Zwart D0 4
41 Emmanuel Deblander D0 4
42 Emile Simoens D6 4
43 Nand Vynckier E0 4
44 Leon Castro D2 3
45 Larbi Meskine NG 3
46 Glenn Van Wynsberge C0 3
47 Senne Blommaert C2 3
48 Youri Cools C2 3
49 Luc Mahieu E0 3
50 Alexander Van Paemel D0 2
51 Steve Bossaerts D6 2
52 Bert Andries C6 2
53 Rachel Meskine NG 2
54 Gaby Thysen NG 2
55 Branko Callemin E6 2
56 Tom Vanluchene NG 2
57 Bilal Ben-Grade E6 1
58 Wouter Vandenbussche D2 1
59 Lou Poitivin NG 1
60 Marina Impagliatelli NG 1
61 Jens Beckaert E4 1

Detail van de berekening

  1. Tom Vanderhaeghen (B4): 90 punten (5 deelnames — 114 — 132)
  2. Jago Lowagie (C0): 61 punten (5 deelnames — 66 — 70)
  3. Bart Van Laere (B2): 60 punten (2 deelnames — 60 — 60)
  4. Alexander Ramon (C6): 52 punten (4 deelnames — 59 — 59)
  5. Carl Versteden (C2): 50 punten (3 deelnames — 50 — 50)
  6. Robbe Clauw (C4): 50 punten (5 deelnames — 58 — 63)
  7. Wojciech Kuznia (C2): 45 punten (2 deelnames — 45 — 45)
  8. Geert Daemers (C2): 34 punten (2 deelnames — 34 — 34)
  9. Freddy Wegge (C6): 32 punten (3 deelnames — 32 — 32)
  10. Dirk Bombeeck (C4): 32 punten (5 deelnames — 37 — 40)
  11. Victor De Baets (D0): 30 punten (4 deelnames — 38 — 38)
  12. Robin De Vlieger (D2): 28 punten (4 deelnames — 30 — 30)
  13. Jan Hendrickx (D0): 27 punten (4 deelnames — 31 — 31)
  14. Rutger Lazou (C2): 27 punten (4 deelnames — 29 — 29)
  15. Dagmar Dereu (C6): 26 punten (4 deelnames — 30 — 30)
  16. Thibo Van der Bruggen (D6): 24 punten (2 deelnames — 24 — 24)
  17. Steven Dullaert (C6): 24 punten (3 deelnames — 24 — 24)
  18. Dré Dobbelaere (C4): 23 punten (3 deelnames — 23 — 23)
  19. Ewout Desmet (C4): 22 punten (2 deelnames — 22 — 22)
  20. Christophe Clauw (C6): 17 punten (4 deelnames — 20 — 20)
  21. Rushil Kothari (C0): 16 punten (1 deelname — 16 — 16)
  22. Siebe Verschelden (D2): 14 punten (1 deelname — 14 — 14)
  23. David Haezebrouck (D2): 14 punten (2 deelnames — 14 — 14)
  24. Wouter Delouw (D6): 14 punten (3 deelnames — 14 — 14)
  25. Brecht Roose (C6): 13 punten (3 deelnames — 13 — 13)
  26. Steven Vehent (C0): 12 punten (1 deelname — 12 — 12)
  27. Miguel Fernandez (C2): 10 punten (1 deelname — 10 — 10)
  28. Wouter Devos (E0): 8 punten (2 deelnames — 8 — 8)
  29. Manuel Fernandez (D2): 7 punten (1 deelname — 7 — 7)
  30. Kamil Wojcik (C6): 7 punten (1 deelname — 7 — 7)
  31. Xander Daemers (D4): 7 punten (2 deelnames — 7 — 7)
  32. Bruno Biebuyck (C4): 6 punten (1 deelname — 6 — 6)
  33. Thomas Vanacker (D0): 6 punten (2 deelnames — 6 — 6)
  34. Kevin Callemin (E0): 6 punten (2 deelnames — 6 — 6)
  35. Joachim Slock (E6): 6 punten (3 deelnames — 6 — 6)
  36. Dimitri Durand (C4): 5 punten (1 deelname — 5 — 5)
  37. Bobita Lefief (E2): 5 punten (3 deelnames — 5 — 5)
  38. Ann Bergs (E2): 4 punten (1 deelname — 4 — 4)
  39. Iris Roosens (C4): 4 punten (1 deelname — 4 — 4)
  40. Bram de Zwart (D0): 4 punten (1 deelname — 4 — 4)
  41. Emmanuel Deblander (D0): 4 punten (1 deelname — 4 — 4)
  42. Emile Simoens (D6): 4 punten (1 deelname — 4 — 4)
  43. Nand Vynckier (E0): 4 punten (2 deelnames — 4 — 4)
  44. Leon Castro (D2): 3 punten (1 deelname — 3 — 3)
  45. Larbi Meskine (NG): 3 punten (1 deelname — 3 — 3)
  46. Glenn Van Wynsberge (C0): 3 punten (1 deelname — 3 — 3)
  47. Senne Blommaert (C2): 3 punten (1 deelname — 3 — 3)
  48. Youri Cools (C2): 3 punten (1 deelname — 3 — 3)
  49. Luc Mahieu (E0): 3 punten (2 deelnames — 3 — 3)
  50. Alexander Van Paemel (D0): 2 punten (1 deelname — 2 — 2)
  51. Steve Bossaerts (D6): 2 punten (1 deelname — 2 — 2)
  52. Bert Andries (C6): 2 punten (1 deelname — 2 — 2)
  53. Rachel Meskine (NG): 2 punten (1 deelname — 2 — 2)
  54. Gaby Thysen (NG): 2 punten (1 deelname — 2 — 2)
  55. Branko Callemin (E6): 2 punten (2 deelnames — 2 — 2)
  56. Tom Vanluchene (NG): 2 punten (2 deelnames — 2 — 2)
  57. Bilal Ben-Grade (E6): 1 punt (1 deelname — 1 — 1)
  58. Wouter Vandenbussche (D2): 1 punt (1 deelname — 1 — 1)
  59. Lou Poitivin (NG): 1 punt (1 deelname — 1 — 1)
  60. Marina Impagliatelli (NG): 1 punt (1 deelname — 1 — 1)
  61. Jens Beckaert (E4): 1 punt (1 deelname — 1 — 1)

Terug naar het algemene overzicht