Overzicht tornooien bij QLT

Dirk Bombeeck

Zomertornooien augustus 2020 — voorgifttornooi

Behaalde plaats: 7 (29-08-2020 10:30; C4)

Poule D: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Wojciech Kuznia (C2) 3 — Dirk Bombeeck (C4): 1
Ronde 3: Dirk Bombeeck (C4) 0 — Dagmar Dereu (C6): 3
Ronde 4: Jelle Langaskens (D0) 2 — Dirk Bombeeck (C4): 3

Zomertornooien augustus 2020 — Klassementen C0 - B0

Behaalde plaats: 14 (27-08-2020 20:00; C4)

Poule A: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Dirk Bombeeck (C4) 0 — Stefan Neyt (C0): 3

Zomertornooien augustus 2020 — Klassementen D2 - C2

Behaalde plaats: 7 (26-08-2020 20:00; C4)

Poule A: 4 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Dirk Bombeeck (C4) 1 — Steff De Graeve (C4): 3
Ronde 3: Dirk Bombeeck (C4) 3 — Stijn Cuvelier (D0): 2

Zomertornooien augustus 2020 — Klassementen D2 - C2

Behaalde plaats: 12 (19-08-2020 20:00; C4)

Poule A: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Dirk Bombeeck (C4) 2 — Geert Van Nieuwenhove (D0): 3
Ronde 3: Dirk Bombeeck (C4) 0 — Victor De Baets (D0): 3

Zomertornooien augustus 2020 — voorgifttornooi

Behaalde plaats: 8 (15-08-2020 11:00; C4)

Poule D: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Kamil Wojcik (C6) 3 — Dirk Bombeeck (C4): 2
Ronde 3: Dirk Bombeeck (C4) 1 — Klaas Van den Bossche (D0): 3
Ronde 4: Freddy Wegge (C6) 3 — Dirk Bombeeck (C4): 0

Zomertornooien augustus 2020 — Klassementen C0 - B0

Behaalde plaats: 7 (13-08-2020 20:00; C4)

Poule : 1 punt

Zomertornooien augustus 2020 — Klassementen D2 - C2

Behaalde plaats: 6 (12-08-2020 20:00; C4)

Poule D: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Dirk Bombeeck (C4) 2 — Alexander Ramon (C6): 3
Ronde 3: Joris Legrand (C6) 2 — Dirk Bombeeck (C4): 3
Ronde 4: Dirk Bombeeck (C4) 1 — Steff De Graeve (C4): 3

Zomertornooien juli 2020 — Alle klassementen (met voorgift)

Behaalde plaats: 8 (26-07-2020 20:00; C4)

Poule : 1 punt

Zomertornooien juli 2020 — Klassement C

Behaalde plaats: 11 (23-07-2020 20:00; C4)

Poule C: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Dirk Bombeeck (C4) 3 — Daan De Mulder (C4): 1
Ronde 3: Geert Roos (D0) 3 — Dirk Bombeeck (C4): 2
Ronde 4: Nele Van de Voorde (C2) 1 — Dirk Bombeeck (C4): 3

Zomertornooien juli 2020 — Alle klassementen (met voorgift)

Behaalde plaats: 13 (19-07-2020 14:00; C4)

Poule H: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Tom Vanderhaeghen (B4) 3 — Dirk Bombeeck (C4): 1
Ronde 3: Dirk Bombeeck (C4) 1 — Freddy Wegge (C6): 3
Ronde 4: Dirk Bombeeck (C4) 3 — Jago Lowagie (C0): 0
Ronde 5: Steven Dullaert (C6) 2 — Dirk Bombeeck (C4): 3

Zomertornooien juli 2020 — Klassement C

Behaalde plaats: 6 (16-07-2020 20:00; C4)

Poule C: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Dirk Bombeeck (C4) 0 — Jago Lowagie (C0): 3
Ronde 3: Guy Meerschaut (C2) 2 — Dirk Bombeeck (C4): 3
Ronde 4: Geert Daemers (C2) 3 — Dirk Bombeeck (C4): 2

Zomertornooien juli 2020 — Alle klassementen (met voorgift)

Behaalde plaats: 24 (12-07-2020 14:00; C4)

Poule A: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Dirk Bombeeck (C4) 3 — Wouter Vandenbussche (D2): 1
Ronde 3: Dirk Bombeeck (C4) 0 — Ewout Desmet (C4): 3
Ronde 4: Dirk Bombeeck (C4) 0 — Senne Blommaert (C2): 3
Ronde 5: Dirk Bombeeck (C4) 1 — Glenn Van Wynsberge (C0): 3

Zomertornooien juli 2020 — Klassement C

Behaalde plaats: 9 (09-07-2020 20:00; C4)

Poule C: 0 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Siebe Verschelden (D2) 2 — Dirk Bombeeck (C4): 3
Ronde 3: Dirk Bombeeck (C4) 3 — Alexander Deceuninck (C6): 1
Ronde 4: Dirk Bombeeck (C4) 3 — Alexander Ramon (C6): 0

Zomertornooien juli 2020 — Alle klassementen (met voorgift)

Behaalde plaats: 16 (05-07-2020 15:00; C4)

Poule H: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Tom Vanderhaeghen (B4) 3 — Dirk Bombeeck (C4): 0
Ronde 3: Dirk Bombeeck (C4) 1 — Victor De Baets (D0): 3
Ronde 4: Dirk Bombeeck (C4) 1 — Rutger Lazou (C4): 3
Ronde 5: Dagmar Dereu (C6) 3 — Dirk Bombeeck (C4): 2

Zomertornooien juli 2020 — Klassement C

Behaalde plaats: 14 (02-07-2020 20:00; C4)

Poule D: 0 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Alexander Ramon (C6) 3 — Dirk Bombeeck (C4): 0
Ronde 3: Dirk Bombeeck (C4) 3 — Mathias Roos (D0): 1
Ronde 4: William Sweetlove (C6) 3 — Dirk Bombeeck (C4): 1

Zomertornooien juli 2020 — Klassementen A / B

Behaalde plaats: 16 (30-06-2020 20:00; C4)

Poule B: 0 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Arne Vanhaerents (B4) 3 — Dirk Bombeeck (C4): 1
Ronde 3: Jago Lowagie (C0) 3 — Dirk Bombeeck (C4): 1
Ronde 4: Dirk Bombeeck (C4) 2 — Steven Dullaert (C6): 3

Zomertornooien juli 2020 — Alle klassementen (met voorgift)

Behaalde plaats: 4 (28-06-2020 15:00; C4)

Poule D: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Rushil Kothari (C0) 1 — Dirk Bombeeck (C4): 3
Ronde 3: Jago Lowagie (C0) 3 — Dirk Bombeeck (C4): 0
Ronde 4: Alexander Ramon (C6) 3 — Dirk Bombeeck (C4): 1

Zomertornooien juli 2020 — Klassement C

Behaalde plaats: 13 (25-06-2020 20:00; C4)

Zomertornooien juli 2020 — Klassementen A / B

Behaalde plaats: 13 (25-06-2020 20:00; C4)

Poule D: 0 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Jago Lowagie (C0) 3 — Dirk Bombeeck (C4): 2
Ronde 3: Matthias Goethals (D0) 1 — Dirk Bombeeck (C4): 3
Ronde 4: Steven Dullaert (C6) 1 — Dirk Bombeeck (C4): 3

Zomertornooien juli 2020 — Alle klassementen (met voorgift)

Behaalde plaats: 9 (21-06-2020 15:00; C4)

Poule B: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Dirk Bombeeck (C4) 3 — Gaby Thysen (NG): 0
Ronde 3: Dirk Bombeeck (C4) 3 — Dré Dobbelaere (C4): 2
Ronde 4: Rutger Lazou (C4) 1 — Dirk Bombeeck (C4): 3

Terug naar het algemene overzicht