Overzicht tornooien bij QLT

Wojciech Kuznia

Speler bij TTC QLT Gent

zomertornooien 2024 — Voorgifttornooi

Behaalde plaats: 5 (21-07-2024 14:30; B6)

Poule C: 4 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Wojciech Kuznia (B6) 0 — Johan Bjurstam (C4): 3
Ronde 3: Pieter De Vroe (C4) 2 — Wojciech Kuznia (B6): 3
Ronde 4: Hugo Honvault (C4) 1 — Wojciech Kuznia (B6): 3

zomertornooien 2024 — Experten

Behaalde plaats: 13 (17-07-2024 20:00; B6)

Poule D: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Wojciech Kuznia (B6) 3 — Freddy Wegge (C2): 0
Ronde 3: Nune Yeghoyan (C4) 0 — Wojciech Kuznia (B6): 3
Ronde 4: Wojciech Kuznia (B6) 3 — Mathias Ramboer (C0): 2

zomertornooien 2024 — Voorgifttornooi

Behaalde plaats: 5 (14-07-2024 14:00; B6)

Poule C: 6 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Rogier De Waele (E0) 1 — Wojciech Kuznia (B6): 3
Ronde 3: Lars De Wilde (C4) 1 — Wojciech Kuznia (B6): 3

zomertornooien 2024 — Experten

Behaalde plaats: 1 (10-07-2024 20:00; B6)

Poule C: 5 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Tom Vanderhaeghen (B6) 1 — Wojciech Kuznia (B6): 3
Ronde 3: Bernard Temmerman (C2) 2 — Wojciech Kuznia (B6): 3

zomertornooien 2024 — Voorgifttornooi

Behaalde plaats: 2 (07-07-2024 14:15; B6)

Poule C: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Wojciech Kuznia (B6) 3 — Lars De Wilde (C4): 1
Ronde 3: Wojciech Kuznia (B6) 3 — Rogier De Waele (E0): 0
Ronde 4: Kyan Doublet (D4) 0 — Wojciech Kuznia (B6): 3
Ronde 5: Jago Lowagie (C0) 3 — Wojciech Kuznia (B6): 2

zomertornooien 2024 — Experten

Behaalde plaats: 10 (03-07-2024 20:10; B6)

Poule D: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Dirk Bombeeck (C4) 0 — Wojciech Kuznia (B6): 3
Ronde 3: Wojciech Kuznia (B6) 1 — Jago Lowagie (C0): 3

zomertornooien 2024 — Voorgifttornooi

Behaalde plaats: 5 (30-06-2024 14:30; B6)

Poule D: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Sonny Beernaerts (C2) 1 — Wojciech Kuznia (B6): 3
Ronde 3: Wojciech Kuznia (B6) 2 — Jago Lowagie (C0): 3
Ronde 4: Dirk Bombeeck (C4) 0 — Wojciech Kuznia (B6): 3
Ronde 5: Bert Andries (C0) 1 — Wojciech Kuznia (B6): 3

Clubkampioenschap 2024 — Competitie

Behaalde plaats: 1 (11-05-2024 13:00; C0)

Poule C: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Wojciech Kuznia (C0) 3 — Faber Pennings (B6): 0
Ronde 3: Wojciech Kuznia (C0) 3 — Dries Pollet (C6): 1
Ronde 4: Jago Lowagie (C0) 1 — Wojciech Kuznia (C0): 3
Ronde 5: Bart Loncke (C6) 2 — Wojciech Kuznia (C0): 3

zomertornooien 2023 — Experten

Behaalde plaats: 4 (30-08-2023 20:00; C0)

Poule B: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Kristof Nuytinck (B2) 3 — Wojciech Kuznia (C0): 0
Ronde 3: Wojciech Kuznia (C0) 0 — Ronny Stevens (C0): 3

zomertornooien 2023 — Voorgifttornooi

Behaalde plaats: 10 (27-08-2023 14:00; C0)

Poule D: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Wojciech Kuznia (C0) 3 — Luc Mahieu (R+): 0
Ronde 3: Sonny Beernaerts (D2) 2 — Wojciech Kuznia (C0): 3
Ronde 4: Wojciech Kuznia (C0) 1 — Nele Van de Voorde (C4): 3

zomertornooien 2023 — Experten

Behaalde plaats: 9 (23-08-2023 20:00; C0)

Poule B: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 3: Wojciech Kuznia (C0) 1 — Liam Verschuren (B4): 3
Ronde 4: Semeon Verliefde (C4) 0 — Wojciech Kuznia (C0): 3

zomertornooien 2023 — Experten

Behaalde plaats: 8 (16-08-2023 20:00; C0)

Poule G: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Kristof Nuytinck (B2) 3 — Wojciech Kuznia (C0): 0
Ronde 3: Wojciech Kuznia (C0) 1 — Jago Lowagie (C0): 3
Ronde 4: Ronny Stevens (C0) 3 — Wojciech Kuznia (C0): 0

zomertornooien 2023 — Experten

Behaalde plaats: 5 (09-08-2023 20:00; C0)

Poule C: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Wojciech Kuznia (C0) 1 — Sven Demol (C0): 3
Ronde 3: Stefan Neyt (C0) 2 — Wojciech Kuznia (C0): 3
Ronde 4: Piet Loeckx (C4) 1 — Wojciech Kuznia (C0): 3

zomertornooien 2023 — Experten

Behaalde plaats: 7 (02-08-2023 20:00; C0)

Poule H: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Peter Nijs (B0) 3 — Wojciech Kuznia (C0): 0
Ronde 3: Wojciech Kuznia (C0) 0 — Ronny Stevens (C0): 3
Ronde 4: Wojciech Kuznia (C0) 3 — Robin De Vlieger (C2): 1

zomertornooien 2023 — Voorgifttornooi

Behaalde plaats: 3 (30-07-2023 14:00; C0)

Poule F: 4 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Tim Wauters (B6) 0 — Wojciech Kuznia (C0): 3
Ronde 3: Guy Meerschaut (C4) 3 — Wojciech Kuznia (C0): 1
Ronde 4: Jago Lowagie (C0) 1 — Wojciech Kuznia (C0): 3

zomertornooien 2023 — Experten

Behaalde plaats: 5 (26-07-2023 20:00; C0)

Poule F: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Robin Willems (B6) 3 — Wojciech Kuznia (C0): 2
Ronde 3: Quinten Desmedt (B6) 0 — Wojciech Kuznia (C0): 3
Ronde 4: Jago Lowagie (C0) 2 — Wojciech Kuznia (C0): 3

zomertornooien 2023 — Voorgifttornooi

Behaalde plaats: 7 (23-07-2023 14:00; C0)

Poule G: 4 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Michel Mentens (B6) 3 — Wojciech Kuznia (C0): 2
Ronde 3: Wojciech Kuznia (C0) 1 — Tim Wauters (B6): 3
Ronde 4: Freddy Wegge (C2) 2 — Wojciech Kuznia (C0): 3

zomertornooien 2023 — Experten

Behaalde plaats: 3 (19-07-2023 20:00; C0)

Poule D: 5 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Florian Van Acker (B0) 3 — Wojciech Kuznia (C0): 0
Ronde 3: Wojciech Kuznia (C0) 3 — Jago Lowagie (C0): 2

zomertornooien 2023 — Voorgifttornooi

Behaalde plaats: 5 (16-07-2023 14:00; C0)

Poule H: 4 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Florian Van Acker (B0) 3 — Wojciech Kuznia (C0): 0
Ronde 3: Wojciech Kuznia (C0) 3 — Jago Lowagie (C0): 0
Ronde 4: Wojciech Kuznia (C0) 3 — Liam Verschuren (B4): 2

zomertornooien 2023 — Experten

Behaalde plaats: 5 (12-07-2023 20:00; C0)

Poule D: 4 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Guy Meerschaut (C4) 1 — Wojciech Kuznia (C0): 3
Ronde 3: Wojciech Kuznia (C0) 3 — Sven Demol (C0): 0

zomertornooien 2023 — Voorgifttornooi

Behaalde plaats: 6 (09-07-2023 14:00; C0)

Poule G: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Wojciech Kuznia (C0) 3 — Siebe Verschelden (C2): 0
Ronde 3: Liam Verschuren (B4) 3 — Wojciech Kuznia (C0): 2
Ronde 4: Wojciech Kuznia (C0) 3 — Pieter De Vroe (C4): 0
Ronde 5: Nele Van de Voorde (C4) 3 — Wojciech Kuznia (C0): 0

Clubkampioenschap 2023 — Competitie

Behaalde plaats: 1 (06-05-2023 14:00; C0)

Poule A: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Wojciech Kuznia (C0) 3 — Glenn Roeland (E2): 1
Ronde 3: Wojciech Kuznia (C0) 3 — Guillaume Decock (D2): 2
Ronde 4: Wojciech Kuznia (C0) 3 — Remi Frateur (C4): 1
Ronde 5: Wojciech Kuznia (C0) 0 — Yves Van Tomme (D6): 0

zomertornooien 2022 — Experten

Behaalde plaats: 3 (31-08-2022 20:00; C0)

Poule : 5 punten

zomertornooien 2022 — Voorgifttornooi

Behaalde plaats: 3 (21-08-2022 14:00; C0)

Poule C: 5 punten

Eindrondes:

Ronde 3: Wojciech Kuznia (C0) 2 — Jago Lowagie (C6): 3
Ronde 4: Tom Vanderhaeghen (B4) 0 — Wojciech Kuznia (C0): 3

zomertornooien 2022 — Voorgifttornooi

Behaalde plaats: 2 (14-08-2022 14:00; C0)

Poule B: 5 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Wojciech Kuznia (C0) 3 — Charles Persoone (C4): 1
Ronde 3: Wojciech Kuznia (C0) 3 — Steff De Graeve (C6): 2
Ronde 4: Liam Verschuren (B4) 3 — Wojciech Kuznia (C0): 2

zomertornooien 2022 — Voorgifttornooi

Behaalde plaats: 9 (07-08-2022 14:00; C0)

Poule D: 4 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Wojciech Kuznia (C0) 3 — Alexander Ramon (C4): 0
Ronde 3: Carl Versteden (C6) 1 — Wojciech Kuznia (C0): 3
Ronde 4: Wojciech Kuznia (C0) 3 — Sven Demol (B6): 1

zomertornooien 2022 — Voorgifttornooi

Behaalde plaats: 1 (31-07-2022 14:00; C0)

Poule C: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Wojciech Kuznia (C0) 3 — Jonas Delhove (E0): 1
Ronde 3: Wojciech Kuznia (C0) 3 — Freddy Wegge (C2): 0
Ronde 4: Damian Sumislawski (C0) 2 — Wojciech Kuznia (C0): 3
Ronde 5: Dagmar Dereu (C2) 1 — Wojciech Kuznia (C0): 3

zomertornooien 2022 — Experten

Behaalde plaats: 3 (27-07-2022 20:00; C0)

Poule D: 4 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Kristof Nuytinck (B0) 3 — Wojciech Kuznia (C0): 0
Ronde 3: Wojciech Kuznia (C0) 3 — Tom Vanderhaeghen (B4): 1

zomertornooien 2022 — Voorgifttornooi

Behaalde plaats: 3 (24-07-2022 14:00; C0)

Poule D: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Wojciech Kuznia (C0) 3 — Wim Bloemer (D4): 1
Ronde 3: Liam Verschuren (B4) 3 — Wojciech Kuznia (C0): 1
Ronde 4: Wojciech Kuznia (C0) 3 — Jago Lowagie (C6): 1

zomertornooien 2022 — Experten

Behaalde plaats: 9 (20-07-2022 20:00; C0)

Poule A: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Wojciech Kuznia (C0) 3 — Jeffry Vandromme (C2): 2
Ronde 3: Wojciech Kuznia (C0) 3 — Mathias Ramboer (C2): 1

zomertornooien 2022 — Voorgifttornooi

Behaalde plaats: 5 (17-07-2022 14:00; C0)

Poule C: 4 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Bart Van Laere (B2) 3 — Wojciech Kuznia (C0): 1
Ronde 3: Wojciech Kuznia (C0) 3 — David Haezebrouck (D2): 2
Ronde 4: Wojciech Kuznia (C0) 3 — Tibo Stiens (C0): 2

zomertornooien 2022 — Experten

Behaalde plaats: 10 (13-07-2022 20:00; C0)

Poule C: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Wojciech Kuznia (C0) 3 — Jeroen van der Hooft (D0): 0
Ronde 3: Jago Lowagie (C6) 2 — Wojciech Kuznia (C0): 3
Ronde 4: Dirk Bombeeck (C4) 3 — Wojciech Kuznia (C0): 1

zomertornooien 2022 — Voorgifttornooi

Behaalde plaats: 4 (10-07-2022 14:00; C0)

Poule D: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Wojciech Kuznia (C0) 3 — Elke Van Strydonck (E0): 0
Ronde 3: Wojciech Kuznia (C0) 3 — Freddy Wegge (C2): 1
Ronde 4: Tom Vanderhaeghen (B4) 3 — Wojciech Kuznia (C0): 2
Ronde 5: Wojciech Kuznia (C0) 2 — Michel Mentens (B6): 3

zomertornooien 2021 — Klassement C

Behaalde plaats: 3 (26-08-2021 20:00; C2)

Poule : 5 punten

voorgifttornooien 2021 — voorgifttornooi

Behaalde plaats: 5 (22-08-2021 14:30; C2)

Poule A: 5 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Wojciech Kuznia (C2) 3 — Patrick Van Heurck (C2): 1

zomertornooien 2021 — Klassement C

Behaalde plaats: 10 (19-08-2021 23:00; C2)

Poule B: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Lars De Nul (C2) 3 — Wojciech Kuznia (C2): 1
Ronde 3: Brecht Roose (C6) 1 — Wojciech Kuznia (C2): 3
Ronde 4: Siebe Verschelden (C6) 0 — Wojciech Kuznia (C2): 3
Ronde 5: Wojciech Kuznia (C2) 1 — Sara Van Bostraeten (C0): 3

voorgifttornooien 2021 — voorgifttornooi

Behaalde plaats: 3 (15-08-2021 14:00; C2)

Poule D: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Wojciech Kuznia (C2) 3 — Nele Van de Voorde (C2): 1
Ronde 3: Wojciech Kuznia (C2) 3 — Ronny Bjones (D2): 1
Ronde 4: Nikolai Baklicharov (B2) 3 — Wojciech Kuznia (C2): 0
Ronde 5: Wojciech Kuznia (C2) 3 — Guy Meerschaut (C2): 2

zomertornooien 2021 — Klassement C

Behaalde plaats: 13 (12-08-2021 20:00; C2)

Poule A: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Basten Aneca (B6) 3 — Wojciech Kuznia (C2): 0
Ronde 3: Brecht Roose (C6) 1 — Wojciech Kuznia (C2): 3
Ronde 4: Carl Pauwels (C0) 2 — Wojciech Kuznia (C2): 3

voorgifttornooien 2021 — voorgifttornooi

Behaalde plaats: 21 (08-08-2021 14:00; C2)

Poule H: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Wojciech Kuznia (C2) 3 — Borris Coenen (B6): 0
Ronde 3: Ashok Rao (C2) 3 — Wojciech Kuznia (C2): 1
Ronde 4: Wojciech Kuznia (C2) 3 — Kurt Van den Eede (E4): 2
Ronde 5: Wojciech Kuznia (C2) 3 — Elke Van Strydonck (D6): 0

zomertornooien 2021 — Klassement C

Behaalde plaats: 7 (29-07-2021 20:00; C2)

Poule A: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Tom De Clercq (C0) 3 — Wojciech Kuznia (C2): 0
Ronde 3: Alexander Ramon (C4) 3 — Wojciech Kuznia (C2): 2
Ronde 4: Thomas Vertommen (C0) 1 — Wojciech Kuznia (C2): 3

zomertornooien 2021 — Klassement C

Behaalde plaats: 7 (22-07-2021 20:00; C2)

Poule A: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Carl Pauwels (C0) 3 — Wojciech Kuznia (C2): 1
Ronde 3: Geert Daemers (C2) 3 — Wojciech Kuznia (C2): 1
Ronde 4: Wojciech Kuznia (C2) 3 — Tibo Stiens (C4): 2

voorgifttornooien 2021 — voorgifttornooi

Behaalde plaats: 7 (18-07-2021 14:00; C2)

Poule D: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Tom Vanderhaeghen (B4) 3 — Wojciech Kuznia (C2): 2
Ronde 3: Wojciech Kuznia (C2) 2 — Victor De Baets (C4): 3
Ronde 4: Freddy Wegge (C6) 0 — Wojciech Kuznia (C2): 3

voorgifttornooien 2021 — voorgifttornooi

Behaalde plaats: 5 (11-07-2021 14:00; C2)

Poule C: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 1: Michel Mentens (B6) 1 — Wojciech Kuznia (C2): 3
Ronde 2: Michel Mentens (B6) 1 — Wojciech Kuznia (C2): 3
Ronde 3: Borris Coenen (B6) 3 — Wojciech Kuznia (C2): 1
Ronde 4: Tom De Clercq (C0) 2 — Wojciech Kuznia (C2): 3
Ronde 5: Wojciech Kuznia (C2) 3 — Nele Van de Voorde (C2): 0

voorgifttornooien 2021 — voorgifttornooi

Behaalde plaats: 11 (04-07-2021 14:00; C2)

Poule F: 1 punt

Eindrondes:

Ronde 2: Liam Verschuren (B6) 3 — Wojciech Kuznia (C2): 1
Ronde 3: Wojciech Kuznia (C2) 3 — Wannes Vandewiele (E2): 0
Ronde 4: James Payne (B6) 3 — Wojciech Kuznia (C2): 2
Ronde 5: Klaas Van den Bossche (C4) 2 — Wojciech Kuznia (C2): 3

voorgifttornooien 2021 — voorgifttornooi

Behaalde plaats: 9 (27-06-2021 14:00; C2)

Poule D: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Wojciech Kuznia (C2) 1 — Freddy Wegge (C6): 3
Ronde 3: Wojciech Kuznia (C2) 3 — Dagmar Dereu (C6): 2
Ronde 4: Robin Van Regenmortel (C2) 2 — Wojciech Kuznia (C2): 3
Ronde 5: Dirk Bombeeck (C4) 1 — Wojciech Kuznia (C2): 3

Zomertornooien augustus 2020 — voorgifttornooi

Behaalde plaats: 4 (29-08-2020 10:30; C2)

Poule B: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Wojciech Kuznia (C2) 3 — Dirk Bombeeck (C4): 1
Ronde 3: Wojciech Kuznia (C2) 0 — Ewout Desmet (C4): 3
Ronde 4: Kamil Wojcik (C6) 3 — Wojciech Kuznia (C2): 1

Zomertornooien augustus 2020 — Klassementen D2 - C2

Behaalde plaats: 4 (26-08-2020 20:00; C2)

Poule C: 5 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Carl Versteden (C2) 3 — Wojciech Kuznia (C2): 0
Ronde 3: Wojciech Kuznia (C2) 1 — Ronny Stevens (C2): 3

Zomertornooien augustus 2020 — voorgifttornooi

Behaalde plaats: 3 (22-08-2020 11:00; C2)

Poule B: 5 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Wojciech Kuznia (C2) 0 — Tom Vanderhaeghen (B4): 3
Ronde 3: Jago Lowagie (C0) 0 — Wojciech Kuznia (C2): 3

Zomertornooien augustus 2020 — Klassementen D2 - C2

Behaalde plaats: 16 (19-08-2020 20:00; C2)

Poule D: 2 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Klaas Van den Bossche (D0) 3 — Wojciech Kuznia (C2): 1
Ronde 3: Ewald Schepens (E0) 3 — Wojciech Kuznia (C2): 0

Zomertornooien augustus 2020 — voorgifttornooi

Behaalde plaats: 3 (15-08-2020 11:00; C2)

Poule C: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Wojciech Kuznia (C2) 3 — Klaas Van den Bossche (D0): 1
Ronde 3: Kamil Wojcik (C6) 3 — Wojciech Kuznia (C2): 1
Ronde 4: Tom Vanderhaeghen (B4) 0 — Wojciech Kuznia (C2): 3

Zomertornooien augustus 2020 — Klassementen D2 - C2

Behaalde plaats: 3 (12-08-2020 20:00; C2)

Poule B: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Wojciech Kuznia (C2) 3 — Steff De Graeve (C4): 1
Ronde 3: Wojciech Kuznia (C2) 1 — Geert Daemers (C2): 3
Ronde 4: Senne Blommaert (C2) 2 — Wojciech Kuznia (C2): 3

Zomertornooien juli 2020 — Alle klassementen (met voorgift)

Behaalde plaats: 6 (26-07-2020 20:00; C2)

Poule : 3 punten

Zomertornooien juli 2020 — Alle klassementen (met voorgift)

Behaalde plaats: 2 (19-07-2020 14:00; C2)

Poule F: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Wojciech Kuznia (C2) 3 — Dagmar Dereu (C6): 1
Ronde 3: Geert Daemers (C2) 1 — Wojciech Kuznia (C2): 3
Ronde 4: Tom Vanderhaeghen (B4) 2 — Wojciech Kuznia (C2): 3
Ronde 5: Bart Van Laere (B2) 3 — Wojciech Kuznia (C2): 2

Zomertornooien juli 2020 — Alle klassementen (met voorgift)

Behaalde plaats: 3 (12-07-2020 14:00; C2)

Poule F: 3 punten

Eindrondes:

Ronde 2: Wojciech Kuznia (C2) 3 — Jan Hendrickx (D0): 2
Ronde 3: Victor De Baets (D0) 1 — Wojciech Kuznia (C2): 3
Ronde 4: Robbe Clauw (C4) 3 — Wojciech Kuznia (C2): 2
Ronde 5: Geert Daemers (C2) 1 — Wojciech Kuznia (C2): 3

Terug naar het algemene overzicht